Demre Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi olarak; bakım hizmetlerinin yanı sıra meşguliyet terapileri ile daha aktif, sosyal bir ortam sunuyoruz. Konuklarımıza, psikolojik açıdan destek vererek ruhsal sağlıklarının optimum düzeyde korunmasını sağlıyoruz. Günlük olarak yapılan kontroller ile fiziksel sağlıklarının en üst düzeyde korunması ve sürdürülmesini amaçlıyoruz.

Yaşlı Psikolojik Danışmanlık


Bir'e bir ilgi

Misafirlerimizin özel durumları gözetilerek, düzenli psikolojik destek ve kontrolleri yapılmaktadır.


Yaşlı Doktor Hizmetleri


Düzenli uzman kontrolleri

Doktorumuz tarafından sakinlerimizin muayeneleri düzenli olarak yapılmaktadır. Gerekli durumlarda hastamızın primer doktoru ile irtibat sağlanarak en uygun tedavi planı oluşturulmaktadır.


Yaşlı Bakım Hizmetleri


Kapsamlı bakım desteği

Bakım görevlilerimiz, kişisel temizlik, tuvalet/banyo desteği, giyinme/soyunma desteği, yemek yedirilmesi, ağızdan alınan ilaçların takibi, egzersiz desteği ve refakat gibi sakinlerimize günlük yaşam aktivitelerinde destek olurlar.


Oda Hizmetleri


Otel konforunda odalar

Huzurevimizde tek, iki, üç ve dört kişilik olmak üzere toplam dört değişik oda tipi mevcuttur. Konukların odalarında standart olarak; yatakları, dolapları, komodinleri ile birlikte dahili telefonları bulunmaktadır.


Hemşirelik Hizmetleri


Uzman bakım personeli

Hemşirelerimiz, sakinlerimizin bakım gereksinimlerini saptar, planlar ve tüm hemşirelik girişimlerini uygularlar. Hemşirelerimizin uyguladıkları girişimler pansuman ve yara bakımı, klinik beslenme uygulamaları ve ostomi bakımı olarak sayılabilir.


Sosyal Aktivite Hizmetleri


Pozitif, aktif, katılımıcı hizmet

Boş zaman değerlendirme etkinlikleri yaşlının kendini ifadesi bakımından gereklidir. Bu nedenle daha çok edilgen, yumuşak, dinlendirici ve seyirlik etkinliklere ağırlık verilerek konuklarımıza duygusal katılım sağlayacak etkinlikler düzenliyor, fiziksel kapasitesi güçlü olanlar için kısmen üretici ve etken programlara yer veriyor, işlevsel programlar planlayarak konuğun yalnızlığını giderecek toplumsal etkinliklere yer veriyoruz.